Kitabın Künyesi


Kitabın Adı

Sır Bankası

Yazarın Adı

Hüseyin TÜRK

Yayınevi

Tilki Kitap

ISBN

978-625-7942-48-5

Yayın Yönetmeni

Oğuz Kaygusuz

Yayın Koordinatörü

N.Emre Gümüş

Editör

Şükran Onay

Son Okuma

Selim Asaf

Dizgi Tasarım

Zafer Rıfat Irmak

Kapak Tasarım

Hüseyin Türk


ÖN SÖZ

Hepimizin sakladığı ufak tefek sırlar mutlaka vardır. Bazılarının sırları ise, paylaşmadığında sırtına bir yük olacak kadar ağırdır. Kimisi mezarına kadar taşır bu yükü, anlatamaz içinde sakladığı gizemleri. Kimisi korkar, kimisi utanır. Ama güveniyorsanız birine, anlatır kurtulursunuz.

Sır Bankası romanı, gerek bilet numaraları, gerekse hayal ürünü kahramanları açısından birçok gizemi içinde barındıran bir kurguya sahiptir. Anlatılan olayların birçoğu tarihi ya da ortak kültürümüzde bilinen gerçek kişilere ya da olaylara gönderme yapılarak yazılmıştır.

Kendisi sırlarla dolu olan Sır Bankası, aynı zamanda sirbankasi.com web sitesi üzerinden interaktif bir deneyim yaşamanızı da sağlamaktadır. Sıradan olaylar gibi görünen irili ufaklı birçok sırrı saklamanın zorlukları karşısında psikolojik bir tramvayla sonuçlanan, akıcı bir eseri beğeninize sunuyoruz.

03.07.2020
Hüseyin TÜRK

Yazar Hakkında

Hüseyin Türk, 1977`de Sivas`ta doğdu. İlköğretim ve liseyi İzmir`de tamamlayıp, üniversite eğitimi için Ankara`ya yerleşti. Teknik eğitim fakültesi tamamlayan yazarımız, İstanbul`da 16 yıl kadar bulundu. Bu zaman diliminde öğretmenliğin yanı sıra, bilgisayar yazılımları ile de amatör olarak ilgilendi. Şuan İzmir`de yaşamakta olup, öğretmenlik mesleğine burada devam etmektedir.

Tüm eğitim hayatı boyunca edebiyat hocaları tarafından takdir edildi. Birçok denemeler, şiirler ve makaleler kaleme aldıysa da bunları bir kitapta toplamadı. Bazı radyo ve internet reklamlarının metin yazarlığını yaptı. İlk kitabını yazabilmek için uzun bir süre beklemesi gerekti.

Spor ve müzikle bağlarını hiçbir zaman koparmayan Hüseyin Türk, evli ve 3 çocuk babasıdır.

ÖN YÜZ

Card image

ARKA YÜZ

Card image